Gamemax Case | AERIS 330 MW | White | Mini Tower | Power supply included No
- TootjadGamemax
- Mudel: AERIS 330 MW
- Saadavus: 5
-
69€
Gamemax Case | AERIS 330 MW | White | Mini Tower | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 3.5HDD+ 5 x 2.5SSD or 2 x 3.5HDD+3 x 2.5SSD or 2 x 3.5HDD+4 x 2.5SSD or 3 x 3.5HDD+2 x 2.5SSD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 433.00 mm |
| Gross weight | 7.25 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mini Tower |
| Laienduspesad | 5 |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 760.00 g |
| Plastic (No PET) | 190.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | AERIS 330 MW |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax case aeris 330 mw white mini tower power supply included no, aeris 330 mw, gamemax, korpused






